زنده بازار طبیعی برنامه برنامه ریزی

زنده: بازار طبیعی برنامه برنامه ریزی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چطور است مسعود شجاعی را دار بزنیم؟

طرح سئوال از وزیر ورزش جهت دعوت مسعود شجاعی به تیم ملی فوتبال بدون شک عجیب‌ترین اتفاق ممکن است که یک مقام سیاسی می تواند انجامش دهد.

چطور است مسعود شجاعی را دار بزنیم؟

چطور است مسعود شجاعی را دار بزنیم؟

عبارات مهم : همراه

طرح سئوال از وزیر ورزش جهت دعوت مسعود شجاعی به تیم ملی فوتبال بدون شک عجیب ترین اتفاق ممکن است که یک مقام سیاسی می تواند انجامش دهد.

به گزارش خبرآنلاین، حتما خبر سئوال از وزیر ورزش را خوانده اید. آقای پورمختار که پیشتر چند دوره ای مدیر کمیسیون اصل نود مجلس بوده ، گفته سلطانی فر باید بیاید مجلس و جواب بدهد که آیا مسعود شجاعی به تیم ملی دعوت شده است است؟

چطور است مسعود شجاعی را دار بزنیم؟

مسعود شجاعی که در تابستان به همراه احسان حاج صفی برابر تیم مکابی بازی کرده بودند، با مشکلی بزرگ روبرو شد. ماه هایی طولانی به تیم ملی دعوت نشد و این دعوت نشدنش داشت شر می شد ولی کارلوس کی روش اعلام کرد او خیلی فنی مدتی تصمیم گرفته بازیکنان دیگری را دعوت کند. ۶ ماه تمام او دور از اردوها بود. درحالی که دفاعش این بود:«من به عنوان یک بازیکن قرارداد حرفه ای داشتم و اگر بازی نمی کردم برایم محرومیت در نظر می گرفتند. چاره ای نداشتم غیر از اینکه به قرارداد حرفه ای عمل کنم.»

او در قالب یک بازیکن ملی به این بازی نرفته بود ولی باز هم به همراه حاج صفی تلاش کردند توضیح دهند چه شده است که این تصمیم را بگیرند ولی باز یک بازیکن مورد نیاز تیم ملی به خواست افرادی چون آقای پورمختار مدت زیادی از تیم ملی دور ماند چون در آن وقت وزارت ورزش درگیر گرفتن رای اعتماد بود و مسئولان ورزش اصلا دوست نداشتند سلطانی فر و فوتبال با چالش روبرو شود.

طرح سئوال از وزیر ورزش جهت دعوت مسعود شجاعی به تیم ملی فوتبال بدون شک عجیب‌ترین اتفاق ممکن است که یک مقام سیاسی می تواند انجامش دهد.

حاج صفی برگشت چون مثل شجاعی نه از فقر در پاسگاه نعمت آباد گفته بود. نه از حق زنان جهت ورود به ورزشگاه. او داشت فعالیت هایی اجتماعی انجام می داد که مسئولیتش را باید دیگرانی که سمت های سیاسی داشتند ، انجام می دادند. او از فساد در ارکان فوتبال گفته بود که دوستان عزیز مجلس قبلی سه سال برایش همه را سر کار گذاشتند و در نهایت هم سند ۳۰۰ صفحه ای نوشته شده است ارزش ، هیچ برگ مستندی که قابل عرضه به نهادهای قضایی و رساندن پرونده به یک نتیجه درخور نشد.

حالا که شجاعی برگشته ، باز این بحث مطرح می شود. درحالی که حالا رسول خادم و اهالی کشتی هم می گویند و خواهش دارند یک تصمیم مشخص راجع به متر و معیار ورزش جهت تقابل با نمایندگان اسرائیل مشخص شود. آیا یک فوتبالیست که قرارداد حرفه ای دارد ، باید در تیم باشگاهی خارجی اش هم بازی نکند؟ اگر اینگونه است ، نقش فدراسیون فوتبال کجاست و آیا آنها باید با این کلوب ها مکاتبه کنند یا خود بازیکن باید بگوید آسیب دیده است یا تنگی مزاج پیدا کرده است.

این ها شاید بحث های مهمی است که باید تعریف شود. این ها دقیقا همان مسائلی است که نمایندگانی مثل آقای پورمختار باید برایش تصمیم سازی کنند و بعد برایش وزیر را به مجلس بکشند که آیا اتفاقی که قانون مشخصی دارد ، انجام نگرفته هست. این نه حرف ما که گفته نایب مدیر مجلس ، مسعود پزشکیان است.

چطور است مسعود شجاعی را دار بزنیم؟

ولی دوستانی چون آقای پورمختار به جای اینکه مسیری پیدا کنند جهت قانع کردن یک ورزشکار که هنگامی که در چنین شرایطی قرار می گیرد ، بر اساس باورهایش به درستی تصمیم آرمانی را بگیرد ، مدام دنبال طرح موضوعاتی هستند که بگویند ما هم کاری کرده ایم!

واژه های کلیدی: همراه | بازیکن | فوتبال | قرارداد | بازیکنان | فوتبالیست | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs