زنده بازار طبیعی برنامه برنامه ریزی

زنده: بازار طبیعی برنامه برنامه ریزی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی به خاطر تنگ نظری‎ها بعضی یاران انقلاب گوشه‌نشین شده‌اند / عارف

رئیس فراکسیون امید مجلس هم‎زمان با سالگرد پیروزی انقلاب طی یادداشتی در اینستاگرام خود، با بیان اینکه ما مسئولین از همان ابتدای انقلاب با عملکردهای اشتباه زمینه

به خاطر تنگ نظری‎ها بعضی یاران انقلاب گوشه‌نشین شده‌اند / عارف

عارف: به خاطر تنگ نظری‎ها بعضی یاران انقلاب گوشه نشین شده است اند

عبارات مهم : اسلامی

رئیس فراکسیون امید مجلس هم‎زمان با سالگرد پیروزی انقلاب طی یادداشتی در اینستاگرام خود، با بیان اینکه ما مسئولین از همان ابتدای انقلاب با عملکردهای اشتباه زمینه ساز و پایه گذار بعضی کژی‎ها و بدعت‎های ناروا بودیم، تاکید کرد: به عنوان یک مسئول در نظام اسلامی بخاطر بعضی کوتاهی‎ها در برابر مردم عزیزمان از آنها پوزش می‎خواهم.

به گزارش خبرآنلاین، متن یادداشت اینستاگرامی محمدرضا عارف به شرح زیر است:

به خاطر تنگ نظری‎ها بعضی یاران انقلاب گوشه‌نشین شده‌اند / عارف

ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران وقت خوبی است تا به بازخوانی دستاوردهای انقلاب و آسیب شناسی چهل سال گذشته بپردازیم.نظام اسلامی اگر بخواهد در مسیر پویایی و شکوفایی قرار بگیرد و این مسیر را استمرار بخشد حتما باید با بررسی دقیق و کارشناسانه به آسیب شناسی چهل ساله از عمر خود بپردازد و به نظر من عالی ترین مکان جهت این مهم دانشگاه ها هستند.

آنچه می تواند جهت نظام اسلامی خطرآفرین باشد کمرنگ شدن اعتماد میان مردم و حاکمیت است و در این بین عملکرد مسئولان مطمئنا بسیار تاثیر گذار هست. بپذیریم که از همان شروع انقلاب، ما مسئولین با بعضی عملکردهای اشتباه خود زمینه ساز و پایه گذار بعضی کژی ها و بدعت های ناروا بودیم. جایگزین جذب به از بین بردن و طرد افراد رو آوردیم و بعضی از یاران با اخلاص انقلاب بخاطر همین تنگ نظری ها گوشه نشین شدند.

رئیس فراکسیون امید مجلس هم‎زمان با سالگرد پیروزی انقلاب طی یادداشتی در اینستاگرام خود، با بیان اینکه ما مسئولین از همان ابتدای انقلاب با عملکردهای اشتباه زمینه

به عنوان یک مسئول در نظام اسلامی بخاطر کوتاهی های صورت گرفته در برابر مردم عزیزمان از آنها پوزش می خواهم. البته نظام اسلامی به برکت خون شهدا امروز از استقلال و عدم وابستگی به قدرت های بزرگ برخوردار است که این دستاورد ارزشمند را باید قدر دانست.

همه می دانیم که کشور با پرسشها متعددی رو به رو هست. به نظر من مهمترین چالش درون نظام، فساد بعضا شرکت یافته ای است که متاسفانه عزم جدی جهت مبارزه با آن دیده نمی شود و در صورت استمرار آن مطمئنا به سلب اعتماد مردم به حاکمیت منجر می شود که این امر بسیار خطرناک هست. همه باید در برابر فساد ایستادگی کنیم و بدون هیچگونه ملاحظه ای اجازه ندهیم بی عدالتی و تبعیض در جامعه حاکم شود. همه ما در برابر انقلابی که خون پاک شهدا و رهبری امام بزرگوارمان پایه گذار آن بودند مسئولیم و کوتاهی در قبال آرمان‎های اصیل انقلاب پذیرفته نیست.

واژه های کلیدی: اسلامی | انقلاب | انقلابی | مسئولان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs